مردی با کفش پسرانه سایز ۳۹ برای فرزندش عروسک ساخت

در اروپای قرن هفدهم کفش پسرانه سایز ۳۹ به طور کلی پوشیده می شدند کفش‌ها پاشنه‌های نسبتاً بلندی داشتند و اغلب با گل رزهای بزرگ ساخته شده از توری و روبان تزئین می‌شدند.

در آمریکا، مردان و زنان کفش چرمی محکم با پاشنه متوسط می پوشیدند در قرن هجدهم کفش ها با سگک های طلا و نقره و سنگ های قیمتی واقعی یا بدلی تزئین می شدند.

در آمریکا، کفش پسرانه سایز ۳۹ از کفش‌های زنانه در فرانسه و انگلیس کپی می‌کردند و از پارچه ابریشمی ساخته می‌شدند و دارای پاشنه فرانسوی و معمولاً سگک بودند برای محافظت از کفش، کفشی به نام پاتن، اغلب از همان ماده، پوشیده می‌شد.

کفش

در سال 1760 اولین کارخانه تولید کفش در ماساچوست پدیدار شد و تولید کفش به مقدار زیاد آغاز شد با این حال، تا قرن نوزدهم و توسعه ماشین‌های مدرن مانند چرخ خیاطی، کفش‌ها را می‌توان به سرعت و ارزان ساخت در قرن بیستم، کفش ها در سبک های بی شماری با طرح ها و رنگ های متنوع ساخته می شوند.

از زمان های بسیار قدیم، کفش پسرانه سایز ۳۹ از چرم ساخته شده اند چرم لوکسی که در بهترین کفش های مردانه و زنانه استفاده می شود، چرم گوساله است.

همه کاره ترین چرم که برای بسیاری از انواع کفش استفاده می شود چرم پهلو است که از پوست گاو ساخته می شود و به آن ساید می گویند زیرا پوست بزرگ از وسط به دو طرف برای جابجایی بریده می شود.

چرم بچه، ساخته شده از پوست بز، برای کفش مجلسی زنانه و دمپایی مردانه استفاده می شود از پوست گوسفند در آستر و دمپایی استفاده می شود. از چرم خزندگان در کفش های زنانه و برخی مردانه استفاده می شود. کوردوان چرم سنگینی است که در کفش مردانه استفاده می شود.

چرم لاکی، که معمولا از پوست گاو ساخته می شود، سطحی سخت و براق دارد جیر از هر یک از چندین چرم (پوست گوساله، بچه یا گاو) با صاف کردن سطح داخلی برای ایجاد یک روکش چرم ساخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.