حوله پالتویی شایسته که با تغییر فصل تغییر رنگ میدهد

شما به حوله پالتویی شایسته و حوله حمام نیاز دارید، اما ایده خوبی است که برای حوله های ساحلی، حوله های بدنسازی و حوله های میکروفایبر نیز ذخیره کنید.

در اینجا تمام انواع حوله هایی که باید بدانید وجود دارد!

حدود 15 نوع حوله در اطراف خانه وجود دارد هر خانه باید مجموعه‌ای از حوله‌های حمام داشته باشد که شامل حوله‌های دستی، پارچه‌های شستشو و حوله‌های بزرگ و نرم باشد که می‌توانید برای مو و بدن خود استفاده کنید.

شما همچنین به حوله آشپزخانه، حوله تمیزکننده و چند حوله اضافی برای مواردی مانند پاک کردن عرق در باشگاه یا مراقبت از حیوانات خانگی خود نیاز دارید.

اگر هنوز در کمد کتانی جا وجود دارد، می‌توانید برای تعطیلات حوله‌های تزئینی و حوله‌های ساحلی شیکی را که خانواده می‌توانند در طول تابستان استفاده کنند استفاده کنید.

حوله

لیست خرید خود را آماده کنید! اگر به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده اید، باید مطمئن شوید که همه این حوله ها را در کمد کتانی خود دارید.

حوله حمام از پنبه، پلی استر، پشم، کنف، رامی، بامبو، کتان یا پارچه تری ساخته می شود به دنبال حوله های بزرگ و کرکی باشید که بتوانید پس از بیرون آمدن از حمام، دور بدن خود بپیچید.

یا حوله های دستی را روی قفسه ای در حمام خود بپوشانید یا آنها را روی پیشخوان کنار سینک بگذارید این حوله ها کوچکتر از حوله های حمام هستند اما به همان اندازه مفید هستند.

حوله های دستشویی کوچکترین حوله در کمد لباسی هستند می‌توانید از آن‌ها برای شستن صورتتان استفاده کنید اما برای تمیز کردن، پروژه‌های هنری و حتی به‌عنوان لوفا در حمام نیز مفید هستند.

به گفته متخصصان پوست، شما باید هر روز صورت خود را بشویید تا آلودگی، چربی و سلول های مرده پوست از بین برود.

حوله صورت برای این کار عالی است زیرا جاذب، نرم و تمیز کردن آن آسان است. همچنین باید از یکی برای پاک کردن آرایش قبل از رفتن به رختخواب در شب استفاده کنید.