با لوله پلی اتیلن 355 کودک خود را ساکت کنید

انعطاف پذیری زیادی با لوله پلی اتیلن 355 وجود دارد بسته به ضخامت دیواری که در آن قرار دارد می توانید آن را تا شعاع حدود 30 برابر قطر اسمی آن یا کمتر خم کنید.

به عنوان مثال، می توانید یک لوله پلی اتیلن 12 اینچی را به شعاع 32 فوت در میدان تبدیل کنید بسیاری از اتصالات مورد نیاز برای تغییر جهت سیستم های لوله کشی را حذف می کند. علاوه بر این، نصب را ساده می کند.

لوله پلی اتیلن در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی، سوراخ شدن، خوردگی، سل و رشد بیولوژیکی مقاوم است به دلیل مقاومت شیمیایی فوق العاده آن، در بسیاری از شرایط شیمیایی متخاصم ماده انتخابی است.

اتصالات همجوشی حرارتی پلی اتیلن اتصالات ضد نشتی به اندازه لوله، اگر قوی تر نباشد، ایجاد می کند برای کاربردهای شهری، اتصالات ذوب شده محل‌های نشتی احتمالی را که در هر 10 تا 20 فوت ایجاد می‌شود، در هنگام استفاده از مواد لوله‌کشی دیگر مانند PVC یا چدن داکتیل کاهش می‌دهند.

لوله

نصب لوله پلی اتیلن به دلیل کیفیت فیزیکی لوله، اتصالات بدون نشتی و نیازهای تعمیر و نگهداری کم، مقرون به صرفه بوده و مزایای هزینه طولانی مدت را به همراه دارد.

صنعت لوله پلی اتیلن عمر مفید لوله پلی اتیلن را بین 50 تا 100 سال تخمین می زند در صورتی که سیستم به طور مناسب مطابق با استانداردهای صنعت و توصیه های سازنده طراحی، ساخته و اجرا شود.

با در نظر گرفتن تمام این مزایا، به راحتی می توان فهمید که چرا PEX یک ماده لوله کشی عالی برای طیف گسترده ای از وظایف، از جمله تامین و توزیع آب آشامیدنی، توزیع گاز طبیعی، و حتی آب پاش چمن، فاضلاب، و دفع زباله است پلی اتیلن در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی رایج مقاوم است.

دمای پایین برای پلی اتیلن مشکلی ایجاد نمی کند زیرا شکننده نیست در نتیجه، کاربردهای انتقال حرارت در دمای پایین، مانند گرمایش از کف تابشی، ذوب برف، پیست های یخ، و لوله های پمپ حرارتی منبع زمین گرمایی زمین برای فرمولاسیون لوله های پلی اتیلن خاص ضروری هستند.